Wernisaż młodych twórców z MDK

Dnia 8 grudnia odby┼é si─Ö w Bibliotece Publicznej wernisa┼╝ m┼éodych tw├│rc├│w z M┼éodzie┼╝owego Domu Kultury w Aleksandrowie ┼ü├│dzkim. Zaprezentowano 54 prac wykonanych przez uczestnik├│w ko┼éa plastycznego grupy starszej w terminie od stycznia do ko┼äca listopada  tego roku. Tematem wiod─ůcym s─ů zwierz─Öta, ale pojawiaj─ů si─Ö r├│wnie┼╝ kwiaty, pejza┼╝e, tematy surrealistyczne . Prace wykonane s─ů w r├│┼╝nych technikach plastycznych. M┼éodzi tw├│rcy maja od dziewi─Öciu do siedemnastu  lat.
Opr├│cz licznego grona rodzic├│w zaszczycili nas swoj─ů obecno┼Ťci─ů Burmistrz Aleksandrowa ┼ü├│dzkiego Pan Jacek Lipi┼äski, Sekretarz Aleksandrowa ┼ü├│dzkiego Pani Iwona D─ůbek,  Radna Powiatu Zgierskiego Ilona Zinser, Dyrektor SP4 Jolanta Mistrzak oraz nauczyciele z szk├│┼é  i MDK.
Wyst─ůpi┼é r├│wnie┼╝ Adam Drogosz i Kacper Fili┼äski z ko┼éa gry na keybordzie prowadzonego przez Pani─ů Ma┼égorzat─Ö Domeradzk─ů.
Pomys┼éodawc─ů wystawy i opiekunem m┼éodych tw├│rc├│w jest nauczyciel MDK Joanna Tarczy┼äska. Wystaw─Ö mo┼╝na ogl─ůda─ç do 16 grudnia w czytelni w godzinach otwarcia biblioteki.

G A L E R I A   Z D J ─ś ─ć kliknij na zdj─Öciu aby powiekszy─ç
[data dodania: 2016-12-09 ]