Koncert Kol─Öd

W ubieg┼éy pi─ůtek p├│┼║nym popo┼éudniem na scenie M┼éodzie┼╝owego Domu Kultury podczas koncertu kol─Öd, w ┼Ťwi─ůteczny nastr├│j wprowadzili nas uczestnicy k├│┼é wokalnych, tanecznych
i instrumentalnych . Swoj─ů obecno┼Ťci─ů zaszczycili nas rodzice i przyjaciele uczestnik├│w oraz
 p. Hanna Beda- naczelnik Wydzia┼éu Edukacji, Kultury i Sportu. Licznie zgromadzona publiczno┼Ť─ç mog┼éa zobaczy─ç i us┼éysze─ç tradycyjne, a tak┼╝e mniej znane kol─Ödy, pastora┼éki i utwory o tematyce bo┼╝onarodzeniowej w wykonaniu Zespo┼éu Wokalnego „Humorki”, „Groszki”, Zespo┼é├│w Tanecznych „Aleks” i „Aleksik”, Zespo┼é├│w Wokalno-Tanecznych „Kolorowe Nutki”, grupy rytmiki przedszkolnej, Zespo┼éu Wokalno-Instrumentalnego „I’am”, a tak┼╝e solist├│w Barbary Cyganek, Julii ┼╗uberek, Joanny Kotowskiej, Zuzanny Lipskiej, Moniki Frontczak,Izabelli Jasi┼äskiej, Martyny Janik, Natalii Jejmockiej, Karoliny Adamczyk, Paw┼éa Szyma┼äskiego, Wincentego ┼Üwiercza, Macieja Sikory, Bartosza Kami┼äskiego, Sebastiana Lipskiego.
Koncert prowadzi┼éy Karolina Adamczyk i Joanna Kotowska. Wykonawcy zostali obdarowani s┼éodyczami ufundowanymi przez Rad─Ö Rodzic├│w. Do koncertu m┼éodych artyst├│w przygotowali nauczyciele: p. R. Banacka – Walczak, p. M. Domeradzka, p. B. Komorowska, p. J. Wieniakowska,
p. K. Szewczyk oraz p.  I. Walczak.
┼Üwi─ůteczne ┼╝yczenia wszystkim zgromadzonym i ich rodzinom z┼éo┼╝y┼éa w imieniu Pana Burmistrza i swoim Pani naczelnik Wydzia┼éu Edukacji Hanna Beda. My przy┼é─ůczamy si─Ö do ┼╝ycze┼ä dzi─Ökuj─ůc wszystkim wykonawcom za zaanga┼╝owanie i udzia┼é w koncercie.

G A L E R I A   Z D J ─ś ─ć kliknij na zdj─Öciu aby powiekszy─ç
[data dodania: 2016-12-21 ]